I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Pohádkové čepičky

Pohádkové čepičky mají za cíl vykouzlit úsměv na dětských tvářích. Chceme, aby všichni děti byly šťastné, a také chceme rozvíjet jejich kreativitu a fantazii. Děti můžou být aktivní částí našeho projektu a podílet se na jeho rozvoji. Děti si můžou číst naše čepičkové pohádky na www.pohadkovecepicky.cz nebo se aktivně zapojit do projektu a napsat čepičkovou pohádku, básničku, či namalovat obrázek. Přečtěte si pohádku od paní spisovatelky Ivony Březinové a inspirujte se její pohádkou a vymyslete pokračování.

Projekt vznikl v hlavě mladého studenta Jakuba Bartoše, kterého po autonehodě v zahraničí napadlo vytvořit tento projekt, kterým chce dělat radost dětem a také jim pomoci. Z každého prodaného výrobku se věnuje 30 korun na pomoc dětským organizacím. Nyní projekt Pohádkové čepičky podporují Klub Hornomlýnská v Praze.

V nabídce si můžete vybrat ručně háčkované čepičky, které mají unikátní dětský vzhled. Dále nabízíme háčkované botičky pro miminka, ručně pletené šály, háčkované kloboučky a háčkované tašky přes rameno.

Přečtěte si první kapitolu pohádky od Ivony Březinové:

Za devíti planetami a obrovskou hromadou vzduchoprázdna svítila hvězda, která se jmenovala Slunce. Ozařovala 
nejrůznější pevniny i moře a také malé království, jež leželo daleko na severu Třetí planety, div se jeho hranice 
nedotýkaly samotného severního pólu. V tomto království vládl král s královnou, kteří měli jediného syna. Království se nazývalo Sněžné a princ dostal jméno Severín. Chlapec rostl jako z vody, sněhu i ledu a stal se z něj urostlý 
mladík. Široko daleko nebyl nikdo, kdo by uměl postavit hezčího sněhuláka než on. A žádný se mu také nevyrovnal v koulování. A také nikdy, kam až jeho paměť sahala, nevyšel ven ze zámku bez pořádné čepice upletené z ovčí 
vlny. Až jednou…

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.