I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Zimní dívčí bunda

Zimní bunda dívčí

Začalo mrznout a tak přišel čas na zimní bundu pro dcerku. Vybral jsem typ  Bugga Podšitá dívčí bunda – šedá a vybral jsem dobře. Příjemná, vzdušná, teplá a lehounká, prostě parádní bunda. Když, si vzpomenu, co jsem v reálném socialismu nosil já a většina kamarádů a kamarádek, darmo mluvit. Bundy byly těžké, nehřály, a když se trošku namočily, bylo zle.

Dnes v době microfleecu zima ani voda nevadí. Tento materiál hřeje i mokrý, sám jsem si to několikrát vyzkoušel ve své fleecové mikině.  Ale zpět k této bundě. Na výběr byly dvě varianty růžová a šedá, obě s květovaným vzorem.  Růžovou opravdu nemám rád, tak zvítězila šedá . Sice je podšívka  růžová, ale s tím nic nenadělám. Hlavně, že je bunda teplá. Když ji dcera uviděla, do večera ji nesundala a u zrcadla prostála dlouhé chvíle. Několikrát jsme museli všichni povinně koukat, jak si ji obléká a jak je krásná.

Bunda má jednoduchý a účelný střih. Konči pod zadečkem, tím chrání ledviny.To je velmi důležitá vlastnost. Zip lze zapnout až po bradu, je zakončen cca 1cm před koncem, výborné neskřípnete děcku bradičku. Však  to je vždy řevu, když se nám to naší šikovností a dětskou neposedností povede. Trochu mě mrzí, že zip není podšitý, je chráněn jen z vrchu, až delší používání odhalí, zda je to k závadě. Má ovšem jednu velmi důležitou vlastnost je bytelný.

Kapuce se zapínatelným límcem na suchý zip, podšitá microfleecem ochrání každou hlavičku před nepřízní počasí. Dokážu si představit sáňkování v -10°C bez ujmy na zdraví. Další věc, která se mi na bundě líbí, jsou všité gumy, stahují na několika místech rukávy i celou bundu. Vytvářejí zajímavý střih.

Za výběr této bundy mě pochválila nejen dcera, ale i celá rodina. Jako zodpovědnému otci mi šlo především o pohodlí a teplo pro naši princeznu. Rozhodně si myslím, že tato bunda spojuje nejen tyto vlastnosti, ale uspokojí i estetické oko dětí i rodičů. A hlavně není celá sytě růžová. 

Zimní bunda dívčí

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.